Palringo - IM

Aplikace pro Windows Mobile a HTC Touch Pro

Palringo - IM

Příspěvekod skejpa v úte 13. dub 2010 15:41:54

Jakozto nadseny uzivatel EnergyROM jsem k tomu prisel jako slepej k houslim :D Ale musim to sem dat protoze je to fantazie.

Jde o program na instant messaging a podporuje neuveritelne mnozstvi protokolu (ICQ, Jabber, Google talk... dokonce i Facebook chat). Je finger friendly, reaguje celkem rychle a pokud prave pouzivate QIP, tenhle program si naprosto zamilujete. Palringo je proste uplne jinej level. Ja osobne pouzivam jen ICQ a Jabber a funguje to vytecně. Udivuje me i jak to rychle nacte contact list a jak je to stabilni. Ani jednou to nespadlo a to sem byl pripojenej dneska snad pul dne... Jak rikam, oproti qipu uplne jiny level...

Mela by to byt freeware aplikace...
Kód: Vybrat vše
http://www.palringo.com/en/gb/

P.S.: Doporucuji v telefonu na zacatku vytvorit palringo ucet. Registrace je jednoducha a lze ji udelat hned z telefonu. Dokud jsem nebyl zaregistrovanej, nesel mi pridat protokol ICQ ani Jabberu. Pote uz bylo vse v poradku.

EDIT: nejake screeny abych nebyl suchar :-) U CL je jasne videt, ze mam hodne kontaktu (offline skryty) a muzu potvrdit, ze scrollovani jde porad celkem krasne plynule.
Obrázek Obrázek Obrázek
Dříve: HTC Touch Pro (Raphael) s Energy Series ROM
Nyní: LG Optimus 2X (Star)
-------------------------
Miluju všechny flusaly. Když tomu nerozumíte, nekupujte to!... Snadná rada.
skejpa

Re: Palringo - IM

Příspěvekod davirek v stř 14. dub 2010 6:36:02

prijde mi to celkem preplacane. Nikde nevidim smajliky a navic pismo je vcelku male
davirek

Příspěvekod skejpa v stř 14. dub 2010 8:51:24

tak zkus nastaveni. je tam velikost fontu, velikost jednotlivych kontaktu apod. smajliky osobne pouzivam jen ty co pisu rucne a oni se pak zmeni automaticky na smajliky...
skejpa

Příspěvekod davirek v čtv 15. dub 2010 6:13:05

Je tam moznost poslani fotky. Pokud ji poslu, tak prijemci misto souboru prijde jen odkaz na Parlingo web a fotka tam nikde neni. Skoda, ze to neni cesky. Na Qipu jsem videl, odkud je uzivatel pripojeny ( jaky pouziva klient ) , tady to nevidim. Ono to nevypada spatne, ale prijde mi to misty az moc chaoticke. Postrada to tu elegantni jednoduchost Qipu.
davirek

Příspěvekod Abdul.NTuite v čtv 15. dub 2010 10:12:16

No me to nadchlo taky! Diky skejpo. Hlavne se mi strasne moc libi, ze to bezi na pozadi a kdyz mi nekdo napise, tak to prijde stejne jako smska (i s obalkou v horni nabidce), takze tim padem skoro odpadava nutnost posilat smsky :) Taky to konecne umi Google talk s jinou domenou, nez je gmail.com - s tim jsem se taky jinde zatim nesetkal. Akorat se bojim, jestli to nezere moc baterku, kdyz to bezi na pozadi (Skejpo, nemas s tim zkusenost?). Jinak cestinu jsem tam nasel. Sice je trochu divne pod nazvem Anglicky (ne English, ale Anglicky), ale funguje to, tak coz :) Diky skejpovi za tip, jestli to nebude zrat baterku vic, nez hodlam akceptovat, tak mu poslu hubicku :)
(1999) Alcatel One Touch Club --> (2000) Alcatel One Touch View db --> (2001) Nokia 6110 --> (2003) Nokia 6210i + Palm m105 --> (2005) Nokia 6310i --> (2006) Sony Ericsson k800i --> (2008) HTC Touch Pro
Abdul.NTuite

Příspěvekod skejpa v čtv 15. dub 2010 20:13:21

Abdul - diky :-) Nemam zkusenost s vydrzi, osobne sem si netroufnul to mit zaply na pozadi celej den. Hral sem si s tim asi pul dne ale nejakou extra spotrebu sem nezaznamenal.

Davirek - S tou fotkou netusim. Na palringo webu je psany ze posilat soubory nelze, fotky nejak jo ale kdo vi jak to v telefonu opravdu funguje. Jinak me absence cestiny nevadi (ale podle abdula tam cestina je..). Ke spokojenosti chatovani opravdu nepotrebuju vedet odkud je uzivatel pripojen :-) Naopak, Palringo mi prijde krasne jednoduchy a hlavne daleko plynulejsi a stabilnejsi nez qip. Proti gustu zadny disputat, u me ale palringo qip primo drtí :-)
skejpa

Příspěvekod Abdul.NTuite v ned 18. dub 2010 22:14:52

To skejpa --> :oops: (jinou hubicku jsem tu nenasel, ale jak jsem slibil, tak plnim :))
Po pravde - baterku to docela zere, ale co jsem tak za ten necely tyden otestoval, tak Palringo zere hlavne pri komunikovani. A to vcelku dost - jestli jsem se domu vracel s nejakymi 35 procenty baterky, tak ted mam sotva 11. Kdyz to ale necham v klidu chroustat na pozadi, tak jsem tam nic extra zrouciho neobjevil (nejaky narust spotreby tam asi bude, ale nevypada to na nic mohutneho). Takze palringo ted s nekterymi lidmi pouzivam misto smsek. Je taky fakt, ze to dost casto pada, ale vzdycky jsem o tom predem informovan zpravou a nejaky desetiminutovy vypadek za den vem cert. Jako mega velke plus beru, ze to proste umi pres Google talk i jine domeny, nez jen gmail (pro nezasvecene vysvetlim, ze google nabizi registraci domeny i s emailem, takze si muzu zaregistrovat treba www.jsemborec.cz u googlu a tim padem dostanu mejlovou schranku; napr. borec@jsemborec.cz a s tim muzu jit na google talk misto borec@gmail.com). S tim jsem se zatim opravdu u jinych programu pro WM nesetkal - vsechny podporuji jen domeny gmail.com.
Takze dekuji skejpo, fakt super program. A ze jsi to ty, tak jeste jednu :oops: (PS - Ja zatim drzim Touch pro zamknuty, to uz jsem na svete asi jediny, coz :D)
(1999) Alcatel One Touch Club --> (2000) Alcatel One Touch View db --> (2001) Nokia 6110 --> (2003) Nokia 6210i + Palm m105 --> (2005) Nokia 6310i --> (2006) Sony Ericsson k800i --> (2008) HTC Touch Pro
Abdul.NTuite

Příspěvekod skejpa v ned 18. dub 2010 23:09:15

:D diky. no i ja jsem podlehl a odemknul --- a nelituju :D win 6.5.5 je krasa, na prst privetivejsi a na pohled hezci. sense rychlejsi nez touchflo3D v zakladu... Jen me sere, ze ten zmetek NRG nechce vidat dalsi rom na sense 2.1 a porad chrli romky se sense 2.5, ktery sou sice vymakany ale preci jen o kousek pomalejsi a to me stve. jak je ted spousta novejch veci na 2.5 tak na 2.1 zapomina a posledni romku udelal 3. dubna, coz uz je celkem nejakej den zpet... doufam ze v nejblizsi dobe zas neco vytvori :) prej novy buildy sou o dost rychlejsi...
skejpa

Příspěvekod muhehe v pon 19. dub 2010 8:53:07

http://hotfile.com/list/399434/a414efb
Energy.RAPHAEL.21899.Sense2.1.Apr.18.7z 135.8Mb
Energy.RAPHAEL.23559.Sense2.1.Apr.18.7z 136.5Mb

http://hotfile.com/list/157974/4631f16
Energy.RAPHAEL.23559.Sense2.5.Cookie.HomeTab.Apr.18.7z 149.1Mb
Energy.RAPHAEL.21899.Sense2.5.Cookie.HomeTab.Apr.18.7z 148.3Mb

NRG jenom nepíše changelogy ;)
muhehe

Příspěvekod skejpa v pon 19. dub 2010 10:39:51

jo o tom uz vim. jeste vcera to tam nebylo, dneska rano sem to kontroloval a byla tam nova romka :) dneska ji zkusim ;)
skejpa

Příspěvekod valerian v stř 26. zář 2018 15:11:38

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comkinozones.rulaserlens.rumedinfobooks.rump3lists.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.runameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.ru
navelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.ru
rattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.ru
telescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.ru
labourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.rulanguagelaboratory.rufactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.ru
gasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ru
hatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
valerian

Příspěvekod valerian v čtv 06. pro 2018 17:03:44

valerian

Příspěvekod valerian v čtv 06. pro 2018 17:04:30

valerian

Příspěvekod valerian v čtv 06. pro 2018 17:05:16

valerian

Příspěvekod valerian v čtv 06. pro 2018 17:06:02