HTCmail

Potřebujete poradit s HTC Touch Pro ? Zeptejte se zde !

HTCmail

Příspěvekod Adík v pon 23. úno 2009 0:34:31

Ahoj, chtěl bych se zeptat jak odstranit z nabídky strat ikonku HTCmailu... Dneska jsem provedl restart přístroje. Předtím se mi nějak podařilo ikonku odstranit, resp. si nepamatuji, že by mi to způsobovalo nějaké problémy, ale dnes po restartu mi to hlásí, že položku nelze odstranit. NEvíte jak na to? Zkoušel jsem i killnout běžící Operu atd. ale nepomohlo to. Díky za rady
Adík

Re: HTCmail

Příspěvekod skooopa v pon 23. úno 2009 10:11:48

Co třeba takhle:
start/nastavení/nabídky tam si vyberes jaké položky v nabídce start chceš mít.
Nebo možnost druhá prez jakéhokoliv průzkumníka souborů takhle jdi do:
Paměť zařízení/windows/nabídka start
A pokud tam je onen zástupce muzes ho smazat/přesunout
>>>4allmobile.eu sekce AndroiD<<<
T-mobile G1 white..16Gb SD SDHC
HTC TOUCH 3450/ELF..8GB SDHC+Motorola S9-A2DP
Obrázek
skooopa

Příspěvekod Adík v pon 23. úno 2009 11:02:00

No jasně, jenže to by mi to právě nesmělo psát: Tuto položku nelze přesunout! Nejde to ani když jdu do Win/Start, ani když se snažim smazat z počítače... prostě píše, že tato položka nelze odstranit...
Adík

Příspěvekod skooopa v pon 23. úno 2009 11:14:09

tak to bych si ztahl task managera a podíval se zda li to neběží stále nekde na pozadí jako proces. Pokud jo killnout ho a poté by měl jít již smazat. Me se zatím povedlo z nabídky start dostat vše :-) ale někdy se tem zástupcům opravdu nechce :-(
>>>4allmobile.eu sekce AndroiD<<<
T-mobile G1 white..16Gb SD SDHC
HTC TOUCH 3450/ELF..8GB SDHC+Motorola S9-A2DP
Obrázek
skooopa

Příspěvekod Silumin v pon 23. úno 2009 11:48:32

Mám stejný problém. Není to sice zásadní, ale dosti otravná věc. Raději bych v nabídce start měl něco užitečného než HTCMail.cz. Zkoušel jsem vše možné od aplikace task managera a uzavření všemožných procesů až po HR. Nepomohlo nic. Řešení vidím v přímém zásahu do registrů, ale zatím nevím kde. Třeba někdo zkušenější pomůže ...
Silumin

Příspěvekod McLaren v pon 23. úno 2009 11:56:33

Co to zkusit nějak upravit a poladit v této větvi :

HKLM\Software\Microsoft\Shell\Start Items

Tuto rom nemám, takže osobně nemohu vyzkoušet...
Obrázek
About me: Michal.Biel.cz
McLaren
Administrátor

Příspěvekod Silumin v pon 23. úno 2009 12:25:43

Problém se mi konečně podařilo vyřešit vymazáním položky HTCMail.cz ve složce Windows/StartMenu. Tím zmizí zaškrtnutí položky HTCMail.cz v Nabídce a už je možné si místo toho vybrat jakýkoliv smysluplný program. Funguje to i po soft resetu, takže by to mělo být definitivně vyřešeno.
Silumin

Příspěvekod linming0303 v úte 26. čer 2018 8:06:09

emebuy.com rson körperlich oder psychisch verletzt, aber sie wissen nicht, wer ihnen helfen kann. Man kann einen Unfall verursacht durch Unachtsamkeit einer anderen Person begegnen. Es ist also ratsam, einen,Damen daunenjacken schwarz, kompetenten Anwalt zu suchen, die Hilfe in solchen Situationen bieten können. Verletzungsrechtsanwälte neigen dazu, mehr wissen und Erfahrung in solchen Situationen wie sie ausgebildet werden, mit,Herren Kleidung, solchen Fragen befassen. Diese Anwälte befassen sich hauptsächlich mit Autos oder sonstige Unfälle, Verletzungen zu arbeiten und wann ein medizinischen Fehler, der verheerenden verursachen Effekte ,damen daunenjacken günstig,der betroffenen Person. Es ist aus diesem Grund, dass Sie die Rollen der Körperverletzung Rechtsanwälte wissen sollten. Körperverletzung ist ein weites Feld, das viel Forschung und Know-how benötigt, da es manchmal beinhaltet beschäftigen
skleppl.com przechodzi w dół lub w przypadku awarii zasilania, należy upewnić się, że nie wolno używać jakichkolwiek urządzeń, które mogą doprowadzić do uduszenia z powodu tlenku węgla pozostałości. •Tlenku węgl,skleppl.com,a detektor - na ile to możliwe, zakup i zainstalowanie jednego z tych narzędzi podstawowych, jeśli nie chcesz cierpieć od fatalnych skutkach zatrucie gazem. Upewnij się, że urządzenie działa poprawnie,swetry damskie sklep internetowy, i nie konsekwentnie wyłącza, szczególnie, gdy jest to konieczne. Alarm ustawiony wewnątrz domu lub przenośny jeden umożliwia określenie sytuacji niebezpiecznej, gdy zauważysz jedną z urządzeniem.•uni,polskie płaszcze wełniane,kaj używania brytfanny wewnątrz domu - choć gotowania wewnątrz budynku w okresie zimowym korzystanie z grilla jest bardziej wygodne niż mogłoby się wydawać na zewnątrz, istnieje duże prawdopodobieństwo, że otrz
linming0303

Příspěvekod linming0303 v stř 15. kvě 2019 3:09:53

vippestol baby test blemer med rett metode for forskning er nøkkelen til å hjelpe bedrifter med å oppnå riktig avgjørelse.US Office kontakt90 State street, Suite 700 Albany, New York 12207Tlf: +1-518-618-1030USA - Canad,vippestol baby test,a gratisnummer: 866-552-3453e: sales@transparencymarketresearch.com nettsted: https://www.transparencymarketresearch.com
gaffeltrucken lagrene er opprettet for gaffeltrucker. Det sparer kostnaden av å kjøpe dyre lageret. Produsenter er og g,stelleveske billig,ir en rekke lagrene i ulike størrelser til forbrukere. Hvis du ønsker å skifte ut lageret med en ny og deretter velge leverandører for å bestille det beste produktet som passer dine behov. Nå, lagrene er brukt for å øke hastigheten på programm,Barnevogn,ene. Høy gruppene av lagrene er et tilbud av produsenten som får tilgang til ulike
linming0303

Zpět na Poradna